Текст молитов

Слава Отцю

Слава Отцю і Сину і Святому Духові, і нині і повсякчас і на віки вічні. Амінь

Молитва до святого Духа

Царю небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди є й усе наповняєш, Скарбе добра і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни і спаси, Благий, душі наші.

Господня молитва

Отче наш, Ти, що є на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш щоденний дай нам сьогодні. І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки.

Амінь.

Символ віри

Вірую в єдиного Бога, Отця Вседержителя, Творця неба й землі, й усього видимого і невидимого. I в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця рожденого, перед усіма віками. Світло від Світла, Бога істинного, від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. I був розп’ятий за нас за Понтія Пилата і страждав і був похований. I воскрес у третій день, згідно з Писанням. I вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. I вдруге прийде зі славою, судити живих і мертвих, а його царству не буде кінця. I в Духа Святого, Господа животворного, що від Отця і Сина ісходить. Що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресення мертвих і життя майбутнього віку.

Амінь.

Молитва до Пречистої Діви Марії

Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, визволителя душ наших.

О, наш любий Ісусе

О, наш любий Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, провадь усі душі до неба, а особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя.

Прийди, Святий Духу

Прийди, Святий Духу, прийди, через могутнє заступництво Непорочного Серця Пречистої Діви Марії, Твоєї найулюбленішої обручниці.

Під Твою милість

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, єдина чиста і благословенна. Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші. Всі небесні Сили, святі Ангели й Архангели, моліть Бога за нас, грішних. Святі славні й все хвальні Апостоли, Пророки Мученики і всі Святі моліть Бога за нас, грішних.

МОЛИТВА До Архангела Михаїла

О Господи, Боже Великий, Царю безначальний, пішли, Господи Архангела Твого Михаїла на поміч душі моїй (імʼя) відверни від мене ворогів моїх видимих і невидимих! О Господній Архангеле Михаїле, вилий миро благостині на душу мою (імʼя). О Господній Михаїле Архангеле, демонів сокрушителю! Заборони всім ворогам, які воюють зі мною, вчини їх як овець, і сокруши їх як прах перед лицем вітра. О Господній Великий Михаїле, крилатий перший Княже і Воєводо Небесних Сил, Херувим і Серафим! О чудний Архангеле Михаїле! Будь мені на допомозі в усьому, в образах, в скорботі, в смутку, в пустинях, на роздоріжжі, на ріках і на морях, тихе пристановище. Визволи мене, Великий Михаїле Архангеле, від всякої привабливості диявольської, вислухай мене, душу Господа (імʼя) молящого тобі і взиваючого імʼя твоє святе, прискори на поміч мою і вислухай молитву мою, о Великий Архангеле Михаїле! Побори всіх, які противляться мені, силою Чесного і Животворящого Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і святих Апостолів, святого Миколая Чудотворця, Преподобних Отець, святих Святителів і мучеників, і всіх святих Небесних Сил. Амінь!

Молитва до Бога Отця Матері Євгенії

О, мій небесний Отче, як солодко та любо знати, що Ти – мій Отець, а я – Твоє дитя! Перш за все тоді, коли небо моєї душі темне, а мій хрест занадто важкий, відчуваю необхідним сказати Тобі: Отче, я вірю в Твою любов до мене! Так, я вірю, що ти – мій Отець, а я – Твоє дитя! Я вірю, що піклуєшся мною вдень і вночі, і ні один волосок не впаде з моєї голови без Твого дозволу! Вірю, що Ти, безмежно Мудрий, знаєш краще мене, що для мене є корисне! Вірю, що Ти, безконечно Сильний, із злоби перетвориш добро! Вірю, що Ти, безконечно Добрий, робиш так, що все служить добру тим, хто Тебе любить і, не дивлячись на руки, які мене ранять, цілую Твою долонь, яка лікує! Вірю, але помнож мою віру, а особливо мою надію та любов! Навчи мене добре бачити Твою любов, яка керує усіма подіями мого життя. Навчи мене уповати на Твоє Провидіння, як дитина покладається на свою матір. Отче, Ти все знаєш, Ти все бачиш, Ти знаєш мене краще ніж я сама себе. Ти всемогутній і любиш мене! О, мій Отче, так як Ти хочеш, щоби ми просили Тебе про все, прихожу з упованням просити Тебе з Ісусом і Марією про …. ( назвати благодать, яку ми просимо і прагнемо отримати ). В цьому намірі жертвую Тобі – в єдності з Їх Пресвятими Серцями – всі мої молитви, жертви і умертвлення, а також найбільшу вірність моїм обовʹязкам. Уділи мені світла, сили і благодаті Твого Духа! Укріпи мене в тому ж Дусі так, щоби я Його ніколи не загубила, не засмутила і не послабила в собі. Отче мій, прошу Тебе, про це в імʹя Ісуса Христа, Твого Сина. А Ти, о Ісусе, відкрий Своє Серце і вклади в нього моє серце, а потім, разом з Серцем Марії, жертвуй їх нашому Божественному Отцю! В заміну за це випроси мені благодать, яку я так потребую! Мій Божественний Отче, вчини, щоби Тебе пізнали всі люди. Нехай цілий світ проголошує Твою доброту і Твоє милосердя! Будь моїм ніжним Батьком і бережи мене повсюди, як зіницю Твого ока. Нехай назавжди збережу гідність Твоєї дитини. Помилуй мене! Божественний Отче, солодка Надія наших душ, будь відомим, ушанованим і любленим людьми! Божественний Отче, безконечна Доброта, яка обʹявляє Себе усім народам, будь відомим, ушанованим і любленим людьми! Божественний Отче, благодатна і діюча Роса для людства, будь відомим, ушанованим і любленим людьми!